Як обрати курси 1С?

Як обрати курси 1С?

1. Компанія повинна бути сертифікована. На курсах важливим елементом є сам програмний продукт. Програми постійно розвиваються, а регулярне оновлення виконують тільки ліцензійні користувачі програм. 

2. Забезпечення класів сучасною технікою. Важливу роль відіграє матеріально-технічна база навчального закладу і умови, в яких проводяться заняття. Не варто недооцінювати необхідність сучасних комп'ютерів, наочних матеріалів, навчальних посібників, проекторів і комфортних аудиторій для лекцій і практичних занять.

3. Надання слухачам свідоцтва єдиного зразка компанії 1С. Після закінчення програми навчальний центр повинен в обов'язковому порядку надати спеціальний сертифікат або свідоцтво про проходження навчального курсу. Якщо ж документальне підтвердження придбаної кваліфікації викликає сумнів, рекомендується продовжити пошуки відповідних курсів. Після проходження курсів у нашому навчальному центрі «Стандарти ІТ» кожному слухачеві видається свідоцтво єдиного зразку компанії 1С.

4.  Можливість пройти тестування «1С: Професіонал». Компанія «Стандарти ІТ» є Атестаційно сертифікаційним центром, який дозволяє пройти тестування та отримати сертифікат 1С: Професіонал, який високо цінується роботодавцями.

5. Сертифіковані методичні посібники компанії «1С». Перед тим як записуватись на курси 1С, поцікавтесь чи видаються слухачам сертифіковані методичні матеріали для навчання.

6. Кількість людей в групах. Якщо групи невеликі (8-10) людей, то якість навчання та сприймання матеріалу і проходження практичних завдання на високому рівні. При виборі курсів необхідно пам’ятати, що підприємство не може надавати послуги собі в збиток, тому, як правило, за низькою ціною ховається значно менша кількість годин або велика група, яка перешкоджає засвоєнню матеріалу та виконанню практичних завдань. У навчальному центрі «Стандарти ІТ» групи формуються по 6-10 людей, саме в таких групах є можливість приділити увагу кожному слухачу та допомогти виконати практичне завдання чи перевірити домашню роботу.

7. Безкоштовне пробне заняття. Безкоштовне пробне заняття надає можливість побувати на занятті навчального центру, подивитись на умови навчання, методичні матеріали, переконатись в кваліфікації викладача та чи підходить Вам курс. Навчальний центр «Стандарти ІТ» надає можливість безкоштовного пробного заняття.


Повернення до списку